Betonárna Mnichovo Hradiště

   

bet M.H.

Betonárnu v Mnichově Hradišti provozuje naše společnost od roku 2005. Míchací zařízení typu SB 20 s celoročním automatickým provozem je optimalizováno na výkon 25 m3 čerstvého betonu za hodinu.
Na naší betonárně máme zave
den systém řízení jakosti, na jehož dodržování dohlíží STAVCERT Autorizovaná osoba AO 205. Vyrábíme všechny druhy betonů od podkladních přes konstrukční až po vodostavební a speciální betony odolné různým vlivům prostředí. Dále vyrábíme betonové potěry, kamenivo zpevněné cementem a cementové malty.
 V příjemném prostředí naší betonárny se vás ujmou profesionálové, kteří vám odborně poradí, zdarma a zcela nezávazně vypracují cenovou nabídku a po dohodě zajistí vše od výroby přes transport až po uložení betonu na vaší stavbě. Na betonárně je také možno zakoupit široký sortiment písků a kameniva pro stavebníky i zahrádkáře. Dále Vám můžeme zprostředkovat zapůjčení systémového bednění DOKA, které naše firma nabízí na své provozovně v Tanvaldě.

 

kancel. M.Hdispečink
tel.: 605 762 668, 326 772 456
poptavky.mh@imc-holding.cz

vedoucí betonárny
m.dutka@imc-holding.cz

 

 

 

 

 

 

nebankovni pujcka na koupi nemovitosti online pujcky Fulnek nebankovni pujcky na smenku stribro uver na kupu nehnutelnosti pujcky bez registru online Kostelec nad Labem pujcky od soukromnika ceske budejovice pujcka na smenku bez poplatku ihned rychla pujcka do vyplaty chrudim bez osobni schuzky nebankovni uver pujcka na stavbu rodinneho domu hypotecni uver ze stavebniho sporeni

Soubory ke stažení

Popis souboruTypVelikost
Certifikát systému řízení Adobe Acrobat 349,03Kb
Příloha certifikátu řízení Adobe Acrobat 337,01Kb
Prohlášení o shodě Adobe Acrobat 354,97Kb
Ceník 2017 Adobe Acrobat 506,55Kb
Certifikát ISO 9001:2009 Adobe Acrobat 781,37Kb
 

Aktuality

Nejsou žádné aktuality